TRANSLATE

niedziela, 1 grudnia 2013

Wieniec adwentowy

Witajcie.
Aż nie do pomyślenia, że dziś już pierwszy dzień grudnia i ostatnie dni 2013 roku. No i wciąż całkiem ciepło, to się akurat jesieni chwali ;). 
Jako, że dzisiaj pierwszy dzień adwentu, przedstawiam Wam pierwszy wieniec adwentowy. Określenie wieniec użyte nie bez powodu, jest to całkiem duży wianuszek, ma blisko 40 cm średnicy!

Nr 29

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Wieniec został ozdobiony w kolorach czerwono-białym, z dodatkiem zieleni i odrobiny brązu. Kompozycja została ułożona po śladzie skrętu gałązek wianka. Na ozdobę wianka składa się wiele drobnych elementów ułożonych w określonym porządku. Znaleźć można m.in. szyszki ułożone od największej do najmniejszej, orzechy włoskie, cynamon, sztuczne owoce jak malinki, jabłka, ośnieżone owoce głogu... Oczywiście nie mogło zabraknąć bombek ;) białe w trzech rozmiarach oraz czerwone w dwóch rozmiarach - matowe i brokatowe.Uzupełnieniem są gwiazdki białe brokatowe i czerwone drewniane. W całość wkomponowana została duża gwiazda wykonana z kory brzozowej.

Po przeciwnej stronie kompozycji zostały umieszczone cztery świeczniki z pikiem, a na nich zostały osadzone cztery świece dodatkowo przyozdobione trzema rodzajami wstążek.

Jest to świetny wieniec do postawienia na stole, niekoniecznie wigilijnym, bo przecież musi być miejsce na karpia ;), ale jest to idealna ozdoba stołu w czasie świąt. Zapalone światełka choinki, świece, grono najbliższej rodziny... już nie mogę się doczekać :).

Średnica wianka: ok. 38 cm  
Cena: 140 zł (cena zawiera 23% VAT) 

Status wianka: na zamówienie 
Koszty przesyłki: (Poczta Polska - paczka ekonomiczna 14.40 zł,  priorytetowa 16.90 zł).
W Wągrowcu możliwy odbiór osobisty. 
Nie przepadam za zdjęciami wykonane w sztucznym oświetleniu, ale chciałam Wam pokazać ten wieniec leżący na ławie, żeby mieć odniesienie do jego wielkości.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Nr 30

Poniżej przedstawiam Wam ten sam wieniec który widzicie wyżej, ale w wersji do powieszenia - bez świec.
Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
W miejscu świec została umieszczona duża kokarda. Uwaga, wieniec jest dość ciężki, dlatego raczej odpada opcja wieszania go na żyłce. Do zestawu na życzenie, dołączam odpowiedni odcinek wstążki do zawieszenia wianka.

Średnica wianka: ok. 38 cm  
Cena: 130 zł (cena zawiera 23% VAT) 

Status wianka: dostępny
Koszty przesyłki: (Poczta Polska - paczka ekonomiczna 14.40 zł,  priorytetowa 16.90 zł).
W Wągrowcu możliwy odbiór osobisty.


Pozdrawiam, Kalina :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz