TRANSLATE

wtorek, 13 grudnia 2016

Elegancki wianek świąteczny na licytacji dla Frania

No Kochani... 
jednak nie wytrzymałam i zrobiłam jedyny wianek świąteczny w tym roku. Nie jest on na sprzedaż, można go jednak wylicytować na jednej z aukcji charytatywnych. Aukcja nie byle jaka, chodzi o Bazarek dla Franusia Walecznego, małego chłopca który toczy trudną walkę o zdrowie jednak robi to bardzo dzielnie! Wszelkie informacje o Franusiu i formach pomocy jakiej możecie udzielić znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/franio.waleczny/?fref=ts . Każdy może wspomóc Frania wpłacając pieniądze na podane na ww. konta, brać udział w licytacjach fantów przekazanych na aukcje na jego rzecz czy też przekazując jakąś rzecz czy usługę na tą licytację. Tym razem staję w roli tej trzeciej osoby i wianek z dzisiejszego posta można zgarnąć w licytacji na Bazarku do którego możecie w każdej chwili przyłączyć. Zaczynamy od 5 zł! :)

Link do Bazarku: https://www.facebook.com/groups/619451618237724/
uwaga, aby dołączyć do Bazarku, należy zalogować się na Facebooka i dołączyć do grupy podanej w linku. Link będzie niedostępny dla osób spoza grupy, ponieważ jest to grupa zamknięta. 

Wianek wiklinowy, został ozdobiony jasnymi gałązkami świerkowymi. Na nim została ułożona kompozycja z delikatnie kremowych różyczek, jasnych i ciemnych zmrożonych owoców. Poza nimi w wianku znajdziecie białe brokatowe szyszki, białe i złote brokatowe gwiazdki i kuleczki. Trzy świeczki zostały ozdobione złotą wstążką z motywem białej gwiazdki. Całość, utrzymana w kolorystyce biało-złotej daje bardzo elegancki efekt. Wianek pięknie mieni się w sztucznym oświetleniu.

Świeczki osadzone są na specjalnych podstawkach z pikiem.

Średnica wianka: 24 cm. 


Zachęcam do udziału w tej i innych licytacjach :) 💓

Pozdrawiam Was, Kalina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz